II edycja projektu – już w styczniu

Nabór formularzy rekrutacyjnych do II edycji projektu odbędzie się w okresie 10-14.01.2022 r.

W projekcie, oprócz bezrobotnych i biernych zawodowo zaplanowano udział osób pracujących.

W II edycji zaplanowano udzielenie bezzwrotnego wsparcia finansowego dla 57 osób na założenie firmy w kwocie 23 050 zł oraz finansowego wsparcia pomostowego przez 10 m-cy po rozpoczęciu działalności gospodarczej w kwocie do 1 150 zł/m-c. Projekt jest kierowany do mieszkańców powiatów ełckiego, gołdapskiego i oleckiego w wieku powyżej 30 roku życia.

PROJEKT POWIATU GOŁDAPSKIEGO
MOJA DZIAŁALNOŚĆ
GOSPODARCZAZAPLANOWANE WSPARCIE:

- szkolenie

- dotacja na rozpoczęcie działalnościgospodarczej w wysokości 23 050 zł

- finansowe wsparcie pomostowe

do 1 150 zł przez 10 miesięcy

Projekt kierowany do:

- bezrobotnych,

- biernych zawodowo,

- pracujących,

w wieku powyżej 30 roku życia zamieszkałych na terenie powiatówełckiego, gołdapskiego i oleckiego