Nabór wniosków o przyznanie finansowego wsparcia pomostowego

Informujemy, że w dniach od 12 do 16 kwietnia 2021 r. odbędzie się nabór wniosków o przyznanie finansowego wsparcia pomostowego.

Finansowe wsparcie pomostowe jest bezpośrednią, bezzwrotną pomocą finansową mającą ułatwić utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorców w pierwszym okresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Pomoc wypłacana będzie na wniosek przedsiębiorcy w wysokości nie większej niż 1 150 złotych miesięcznie, przez okres nie dłuższy niż 10 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy o udzieleniu finansowego wsparcia pomostowego.

Należy złożyć w dwóch egzemplarzach następujące dokumenty:

1. Wniosek o finansowe wsparcie pomostowe.
  2. Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z Regulaminem projektu.

Wniosek należy składać listownie lub do skrzynki umieszczonej w Biurze projektu w Gołdapi. Kontakt osobisty z pracownikiem biura będzie możliwy po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Biuro Projektu
siedziba Starostwa Powiatowego w Gołdapi
ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap
tel. 87/615-44-30 i 504 159 881